Pūreretā Ringaringa Chiky ZK1697 Tij Tapanga Rā Tohu Whakawaehere mō te Paipa
He otinga tino pai tēnei pūreretā waituhi ā-ringa mō te tohu i ngā mea pūkohu pēnei i ngā paipa. He hoahoa wira whakarerekē, ka taea te whakarite ki ngā rahi paipa rerekē, ka puta he hua tā tika, mārama hoki. Mā te waehere whakauru ka māeneene te mahi i te wā tā. He waituhi tere-maroke, he pai mō te taiao, e tika ana mō ngā papa porowhita me ngā papa kore-porowhita, ka oati tēnei pūreretā i te mahi tohu tino pai puta noa i ngā rauemi maha. Ka tukuna e ā mātou otinga tā waituhi ā-ringa he waehere kounga teitei, kāore e pā ki te whānuitanga o ngā papa, tae atu ki ngā kirihou, te karāhe, ngā konganuku, me ngā kātene. Mai i ngā waehere rā me ngā puranga mārama ki ngā waehere pae me ngā waitohu pakari, ka tukuna e tā mātou pūnaha tā waituhi ā-ahumahi he mahi pumau, he wā kore mahi, me te whai i ngā mea katoa.
Mā tōna atanga māmā noa ka taea e ngā kaiwhakahaere te tere whakahaere i te pūnaha, ka whakaiti i te wā whakangungu me te whakapiki i te hua.
Ngā Āhuatanga
Ngāwari ki te Whakamahi
He tere te whakatūnga me te mata pa 4.3 inihi, te kawemai raraunga USB, me te hanga karere noa.
Hoahoa Wira Whakarite
Whakatikatikahia te whānui o te wira kia uru ki ngā mea o ngā whānui rerekē mō te tā.
Tinana Whakarewa Pakari
Ārai i te puehu e kohia ana e te puehu pūmau. Ka roa te ora me te tiaki i ngā taiao ahumahi.
Roa te Ora o te Pūhiko
Pūhiko whakahou, kaha pākahiko 2200mAh, 8 hāora o te mahi tonu i muri i te utunga katoa.
Te Tiaki Iti
Ko te tiaki o ia rā ko te horoi noa i te pūwero. Ka taea e te waituhi 42ml te tā i ngā pūāhua 800,000 mō ngā tohu iti.
Waituhi Maroke Tere
He waituhi hoa-taiao, ka maroke wawe i roto i te 1-3 hēkona, i runga i te rauemi. Ātete ki te wai, ā, ka ātete ki te rakuraku ina maroke.
| Ingoa Hua | Pūreretā Inkjet Ringaringa |
| Āhuatanga | Kāore he Taupānga, Hoahoa Wira Whakarite, Pūnaha Pūmau |
| MOQ | 1 Wāhanga |
| Rauemi | Mea whakarewa |
| Rahi | 200 * 130 * 98mm (7.87 * 5.12 * 3.86 inihi) |
| Rahi Whakaatu | Mata Pā 4.3 Inihi |
| Taumaha | 0.66 kirokaramu |
| Ngaohiko | 7.4V |
| Mana Katoa | 2W |
| Tere Tā | 70m/min |
| Raina Tā | 1 - 6, Ka taea te whakarite |
| Teitei o te Tānga | 2~25.4mm, Ka taea te whakarite |
| Taumira Tā | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ka taea te whakarite |
| Atanga o Waho | USB, tauranga utu, Pūoko Whakaahuahiko |
| Te rōrahi waituhi | 42ml |
| Tae Waituhi | Pango, Kikorangi, Kakariki, Whero, Kōwhai, Mā |
| Momo Waituhi | Waituhi Whakarewa Maroke Tere |
| Pūhiko | 2200 mah |
| Reo | Hainamana Ngāwari/Tuku Iho, Ingarihi, Hapanihi, Kōrea, Pāniora, Pōtikī, Wīwī, Itari, Tāki, Ārapi, Rūhia, Wietnamīhi, Tiamana, Tatimana, Tai, Hīni, Pāhia, me ētahi atu. |
| Ihirangi Tānga | Kuputuhi, Tau, Waehere QR, Paekōwae, Pikitia, Wā, Rā, Kaute, Tapanga, Mamati, Rā Whakaputa, Waitohu, me ētahi atu. |
| Tono | Rakau, Kātene, Kōhatu, MDF, Maitai Māmā, Paipa, Kirihou, Pepa Konumohe, Taura, Kakahu, me ētahi atu |
| Te taiao mahi | Pāmahana: 0 - 45 nekehanga; Makuku: 40% - 60% |
























