Chiky ZK1699 Pūreretā Waituhi Ringaringa Kawe Tapanga Rā me te Tūnga
He tino pai te mahi a tā mātou pūreretā waituhi ringaringa, he ngāwari ki te whakamahi, ā, he pai hoki mō ngā momo āhuatanga tohu. He mata pā 4.3-inihi tōna e whakarite ana i te ngāwari o te whakahaere, e āhei ai te whakahaere ngāwari me te kore e uaua te ako. Mā te tautoko whakauru raraunga USB, ka taea te tuku raraunga watea, ā, ka taea te hanga ngāwari i ngā karere tohu noa, e penapena ana i te wā mō te whakamahinga o ia rā. He rārangi tūnga whero kei roto, ka tutuki tika te pūreretā i ngā tūranga tohu tika, e kore ai e hiahiatia he whakamātautau tūnga anō. Ehara i te mea ka whakaiti noa i te para rauemi i puta mai i te hē o te tā, engari ka whakanui ake hoki i te pai o te mahi whānui. He hoahoa kiato me te tinana mama, he 390 karamu noa iho tōna taumaha, he pai ki te pupuri ahakoa i ngā mahi tā roa, e whakaiti ana i te ngenge o te ringa mō ngā kaiwhakamahi. Mā te pākahiko 2200mAh ka taea te whakahou, ka tukuna he mahi pono mō te wā roa, e tautoko ana i te 8 hāora o te mahi tonu i muri i te utunga katoa, e whakatutuki ana i ngā hiahia o te mahi o te rā katoa me te kore e utua anō.
He iti noa te tiaki e hiahiatia ana mō te pūreretā, nā te mea ko te tiaki o ia rā he horoi noa i te pūwero, he whakaiti i ngā utu whakamahi me te tiaki. Ka taea e te kātere waituhi 42ml te tā i te 800,000 pūāhua iti, kia nui ai te whakamahinga o te waituhi. Hei tāpiri, he pai mō te taiao te waituhi, ka maroke wawe i roto i te 1-3 hēkona (he rerekē i runga i te rauemi). Kia maroke, ka ātete ki te wai me te rakuraku ngā tohu, kia mārama ai, kia roa ai hoki ngā tohu.
Ngā Āhuatanga
Ngāwari ki te Whakamahi
Mata Pa Āwhina 4.3 Inihi, ngāwari ki te whakamahi, ka taea te kawemai raraunga USB, me te hanga karere noa.
Raina Tūnga Rama Whero
Kāore e hiahiatia he whakamātautau tūranga tā maha – he tika te tauwāhi, ka whakaiti i te para, ā, ka pai ake te whai huatanga o te mahi.
Taumaha Māmā Kiato
390g anake, he māmā noa te pupuri ahakoa mō te tā roa!
Roa te Ora o te Pūhiko
Pūhiko whakahou, kaha pākahiko 2200mAh, 8 hāora o te mahi tonu i muri i te utunga katoa.
Te Tiaki Iti
Ko te tiaki o ia rā ko te horoi noa i te pūwero. Ka taea e te waituhi 42ml te tā i ngā pūāhua 800,000 mō ngā tohu iti.
Waituhi Maroke Tere
He waituhi hoa-taiao, ka maroke wawe i roto i te 1-3 hēkona, i runga i te rauemi. Ātete ki te wai, ā, ka ātete ki te rakuraku ina maroke.
| Ingoa Hua | Pūreretā Inkjet Ringaringa |
| Āhuatanga | Rārangi Tūnga Rama Whero, Kāore he Taupānga, Pūnaha Pūmau |
| MOQ | 1 Wāhanga |
| Rauemi | ABS |
| Rahi | 219 * 147 * 37mm (8.6 * 5.8 * 1.5 inihi) |
| Rahi Whakaatu | Mata Pa Pūkaha 4.3 Inihi |
| Taumaha | 0.39 kirokaramu |
| Ngaohiko | 7.4V |
| Mana Katoa | 15W |
| Tere Tā | 70m/min |
| Raina Tā | 1 - 6, Ka taea te whakarite |
| Teitei o te Tānga | 2~12.7mm, Ka taea te whakarite |
| Taumira Tā | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ka taea te whakarite |
| Atanga o Waho | USB, tauranga utu, Pūoko Whakaahuahiko |
| Te rōrahi waituhi | 42ml |
| Tae Waituhi | Pango, Kikorangi, Kakariki, Whero, Kōwhai, Mā |
| Momo Waituhi | Waituhi Whakarewa Maroke Tere |
| Pūhiko | 2200 mah |
| Reo | Hainamana Ngāwari/Tuku Iho, Ingarihi, Hapanihi, Kōrea, Pāniora, Pōtikī, Wīwī, Itari, Tāki, Ārapi, Rūhia, Wietnamīhi, Tiamana, Tatimana, Tai, Hīni, Pāhia, me ētahi atu. |
| Ihirangi Tānga | Kuputuhi, Tau, Waehere QR, Paekōwae, Pikitia, Wā, Rā, Kaute, Tapanga, Mamati, Rā Whakaputa, Waitohu, me ētahi atu. |
| Tono | Rakau, Kātene, Kōhatu, MDF, Maitai Māmā, Paipa, Kirihou, Pepa Konumohe, Taura, Kakahu, me ētahi atu |
| Te taiao mahi | Pāmahana: 0 - 45 nekehanga; Makuku: 40% - 60% |































