Pūreretā Waituhi Chiky ZK1691 Whakawaehere Rā Tapanga Ringaringa
Ka whakamahia e tēnei pūreretā ā-ringa te hangarau inkjet hei tā mā te maka i ngā pata waituhi ririki ki runga i te mata e hiahiatia ana. He encoder kua hangaia ki roto, he māmā ake, he ngāwari ake hoki te kawe. He mata pā HD tairongo teitei 4.3 inihi tōna, kāore he taupānga e hiahiatia ana, Waihangahia ō ihirangi tā e hiahiatia ana mā te whakauru tika i ngā raraunga ki te mata pā kua hangaia ki roto, ka tāia tonutia. He pai mō te tā Kuputuhi, Rā, Whakaahua, waehere QR, Paekōwae, Paekōwae Var, Wā, Kōnae Puka, Ripanga, Kaute, Tohu, Paraka i runga i te mata o ngā papa, kātene, kōhatu, paipa, taura, whakarewa, karāhe, kirihou, me ētahi atu. He tānga tino tika 600DPI me ngā pūwero ārai-aukati, ka taea te whakarite i te teitei o te tā mai i te 2-12.7mm.
Ko te tere tā he 70m/min, ā, ka taea te hono atu ki te taputapu raina whakaputa ipurangi me te whakamahi tahi me te kaikawe hei whakapai ake i te whai huatanga.
Ngā Āhuatanga
Kāore he whakamunatanga
Kāore he whakamunatanga, ka taea te hoko i te kātere waituhi ki hea.
28 Ngā Reo
28 ngā reo hei whakawhiti māu! Kei te whanakehia tonutia ētahi atu reo. (Ko te reo taunoa o te atanga pūreretā ko te reo Pākehā, mēnā e hiahia ana koe ki ētahi atu reo, tēnā whakapā mai.)
Te kaha o te pākahiko
He pākahiko 2000mAh te kaha, ka taea te tango hei utu, he haumaru, he pai hoki. Ka roa te ora mō ngā haora e 8 i muri i te utunga.
Whakahoutanga hou
Ka tautokohia e tēnei pūreretā whakapai ake hou te tāuru momotuhi ake me te tapahi rārangi tika.
Whakamaroke Tere
Waituhi Tere Maroke, ka taea te tohu ki runga i te nuinga o ngā mata. Kāore e ārai wai te waituhi.
Pānui
Tēnā taupokina te taupoki tiaki i te wā tika kia kore ai e maroke te kātere waituhi, e ārai rānei i te pūwero.
| Ingoa Hua | Pūreretā Inkjet Ringaringa |
| Āhuatanga | Ngāwari ki te Whakahaere, Kāore he Taupānga, Tā Tika, Pūnaha Pūmau |
| MOQ | 1 Wāhanga |
| Rauemi | ABS, Pepa whakarewa |
| Rahi | 120 * 90 * 210mm (3.6 * 2.7 * 6.3 inihi) |
| Rahi Whakaatu | Mata Pā 4.3 Inihi |
| Taumaha | 0.53 kirokaramu |
| Ngaohiko | 7.4V |
| Mana Katoa | 2W |
| Tere Tā | 70m/min |
| Raina Tā | 1 - 6, Ka taea te whakarite |
| Teitei o te Tānga | 2~12.7mm, Ka taea te whakarite |
| Taumira Tā | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ka taea te whakarite |
| Atanga o Waho | USB, tauranga utu, Pūoko Whakaahuahiko |
| Te rōrahi waituhi | 42ml |
| Tae Waituhi | Pango, Kikorangi, Kakariki, Whero, Kōwhai, Mā |
| Momo Waituhi | Waituhi Whakarewa Maroke Tere |
| Pūhiko | 2000 mah |
| Reo | Hainamana Ngāwari/Tuku Iho, Ingarihi, Hapanihi, Kōrea, Pāniora, Pōtikī, Wīwī, Itari, Tāki, Ārapi, Rūhia, Wietnamīhi, Tiamana, Tatimana, Tai, Hīni, Pāhia, me ētahi atu. |
| Ihirangi Tānga | Kuputuhi, Tau, Waehere QR, Paekōwae, Pikitia, Wā, Rā, Kaute, Tapanga, Mamati, Rā Whakaputa, Waitohu, me ētahi atu. |
| Tono | Rakau, Kātene, Kōhatu, MDF, Maitai Māmā, Paipa, Kirihou, Pepa Konumohe, Taura, Kakahu, me ētahi atu |
| Te taiao mahi | Pāmahana: 0 - 45 nekehanga; Makuku: 40% - 60% |


























