Pūreretā Waituhi Hurihuri OEM mō te Pounamu Pounamu Tapanga Rā Whakawaehere
Ko te pūreretā waituhi hurihuri ahumahi he otinga tohu motuhake i hangaia mō te tā kounga teitei, whai hua ki ngā mea porotaka pērā i ngā pounamu, ngā kēne, ngā ngongo, me ngā ipu. Ko tōna hoahoa matua e aro ana ki tētahi tūāpapa hurihuri tukutahi me tētahi pane waituhi kore-pa, e whakarite ana i te tānga maeneene ahakoa i te nekehanga tonu. Ka mahi te tūāpapa hurihuri me te maeneene me te pumau whakamiharo, ka whakakore i ngā wiri ka puta ai ngā tānga pōuriuri, he hē rānei. Ka taea e ngā kaiwhakamahi te tāpiri, te whakatika, me te whakahaere i ngā ihirangi tānga tika ki runga i te pūreretā. Ka tautokohia e te pūnaha te whānuitanga o ngā momo raraunga, tae atu ki te tuhinga pumau, ngā rā/wā hihiri, ngā tau raupapa, ngā tohu whakairoiro, me ngā waehere pae.
He pūreretā waituhi hurihuri ahumahi pono, ngāwari ki te whakamahi, ā, he tino urutau hoki tēnei. E whakakotahi ana i te tānga mārama, te pūmanawa maha-whakamahinga, me ngā taputapu pau roa hei tuku waehere kounga teitei, whai hua mō ngā inu, ngā rongoā, ngā mea whakapaipai, me ngā ahumahi matū.
Ngā Āhuatanga
Ngāwari ki te Whakamahi
He atanga mata pa tae 5 inihi te whānui, ka taea te pato tika i te mata hei tāpiri, hei whakatika, hei arokite rānei i ngā ihirangi tā i te wā tūturu.
Wāhanga Whakarite
Kei te pūreretā he whāriki kātere waituhi whakarerekētia me ngā mana whakahaere teitei me te tawhiti tā.
Tikanga Tā e Toru
Tānga pātene-whakaoho, Tānga pūoko whakaahua-hiko, Tānga papa waewae.
Hoahoa Kore-Pa
Te whakakore i te pakaru me te haehae, me te whakaiti i te mōrearea o te kino ki ngā taonga tairongo pērā i ngā pounamu karāhe.
Mōta Taumata Ahumahi
He papa whakanoho whakauru, he huri ōrite, e whakakore ana i te wiri, i te nekehanga kore taurite rānei e hua ai ngā tānga he.
Waituhi Maroke Tere
He waituhi hoa-taiao, ka maroke wawe i roto i te 1-3 hēkona, i runga i te rauemi. Ātete ki te wai, ā, ka ātete ki te rakuraku ina maroke.
| Ingoa Hua | Pūreretā Waituhi Hurihuri |
| Āhuatanga | Pūreretā waituhi hurihuri, Kāore he Taupānga |
| MOQ | 1 Wāhanga |
| Rauemi | Mea whakarewa |
| Rahi | 265 * 197 * 310mm (10.43 * 7.76 * 12.2 inihi) |
| Rahi Whakaatu | Mata Pa Tae 5 Inihi |
| Diameter o te Papaaho | 4.72 inihi |
| Ngaohiko | 7.4V |
| Mana Katoa | 15W |
| Tawhiti Tā | 1 - 5mm |
| Raina Tā | 1 - 6, Ka taea te whakarite |
| Teitei o te Tānga | 2~25.4mm, Ka taea te whakarite |
| Taumira Tā | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ka taea te whakarite |
| Atanga o Waho | USB, tauranga waewae, pūoko whakaahua-hiko |
| Te rōrahi waituhi | 42ml |
| Tae Waituhi | Pango, Kikorangi, Kakariki, Whero, Kōwhai, Mā |
| Momo Waituhi | Waituhi Whakarewa Maroke Tere |
| Pūwero Waituhi | Pūwero Takirua |
| Reo | Hainamana Ngāwari/Tuku Iho, Ingarihi, Hapanihi, Kōrea, Pāniora, Pōtikī, Wīwī, Itari, Tāki, Ārapi, Rūhia, Wietnamīhi, Tiamana, Tatimana, Tai, Hīni, Pāhia, me ētahi atu. |
| Ihirangi Tānga | Kuputuhi, Tau, Waehere QR, Paekōwae, Pikitia, Wā, Rā, Kaute, Tapanga, Mamati, Rā Whakaputa, Waitohu, me ētahi atu. |
| Tono | Ngā mea porotaka pērā i ngā pounamu, ngā kēne, me ngā ipu para. |
| Te taiao mahi | Pāmahana: 0 - 45 nekehanga; Makuku: 40% - 60% |












