Pūreretā Waehere Pūmau Papamahi Chiky ZK1706 Tau Raupapa 2-12.7mm Waehere Rā Ngā Tohu
Kua hurihia e ngā pūreretā waituhi pūmau te umanga tohu hua me ō rātou āhuatanga tino pai. Ko te mata pa 7 inihi, e whakaatu ana i tētahi tahua mārama me te ngāwari ki te whakatere e whakangawari ana i te tukanga whakahaere. Kia pai te herekoretanga momotuhi i a koe e whakamahi ana i ngā momotuhi waitohu, e hoahoa rānei i ngā momotuhi hou kia rite ki ō hiahia. Ko te wātea o ngā tikanga tā motuhake e toru e whakarato ana i te tino whai hua. Ko te tikanga Pēhi Maihao e whakarato ana i te whakahaere ā-ringa tere, ko te Waewae Waewae e āhei ai te mahi kore-ringa, ā, ko te Pūoko Whakaahua-hiko e āhei ai te tā aunoa i runga i te kitenga hua. Heoi anō, ko te pereti whakarerekē e whakarato ana i te urutau tino pai. I hangaia ki te anga whakarewa, ka ātete te pūreretā ki te pokanoa pūmau, ko te reera reti whakarewa e whakarite ana i te pumau me te roa. Mā te neke i ngā taha e whā, ka taea te whakanoho i te hua kia tino tika mō te tā, kia taea ai te whakahaere i ngā taonga rerekē me te ngāwari. Mā tēnei huinga o ngā āhuatanga ka waiho te pūreretā waituhi pūmau hei taputapu nui mō ngā pakihi e rapu ana i te tika me te whai hua i roto i te tohu hua.
Ngā Āhuatanga
Mata Pā
Mata pa 7 inihi, pūnaha motuhake whakauru, ngāwari ki te whakamahi.
Pereti whakarerekē
Whakatikatikahia te pereti tūnga ki runga, ki raro, ki maui, me te matau.
Ngā tikanga tā e toru
Pēhi Maihao, Tāpae Waewae, Pūoko Whakaahua-Hiko.
Ngā Mōhiohio Tukuatu Kōpae U
Ngā momo tuhinga tā, tautoko i te kawemai raraunga kōpae U.
Ko tēnei pūreretā whakapai ake hou ko tautoko i te whakauru i ngā momotuhi ake me whati rārangi tika.
Waituhi Maroke Tere
Tere te maroke, ka taea te tohu ki runga i te nuinga o ngā mata. Kāore te waituhi e ātete ki te waituhi.
| Ingoa Hua | Pūreretā Inkjet Pūmau Papamahi |
| Rauemi | Mea whakarewa |
| Rahi Whakaatu | Mata Pa 7-inihi |
| Rahi | 270 X 235 X 182mm |
| Taumaha | 2.89 kirokaramu |
| Teitei o te Tānga | 2~12.7mm, Ka taea te whakarite |
| Whānuitanga Tānga | Teitei rawa 140mm |
| Taumira Tā | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Ka taea te whakarite |
| Atanga o Waho | Kōpae U, pūoko whakaahua-hiko, pēne waewae |
| Rōrahi Waituhi | 42ml |
| Tae Waituhi | Pango, Kikorangi, Kakariki, Whero, Kōwhai, Mā |
| Momo Waituhi | Waituhi Whakarewa Maroke Tere |
| Reo | Hainamana Ngāwari/Tuku Iho, Ingarihi, Hapanihi, Kōrea, me ētahi atu. |
| Ihirangi Tānga | Kuputuhi, Tau, Waehere QR, Paekōwae, Pikitia, Wā, Rā, Kaute, Tapanga, Mamati, Rā Whakaputa, Waitohu, me ētahi atu. |
| Tono | Rakau, Kātene, Kōhatu, Maitai Māmā, Paipa, Kirihou, Pepa Konumohe, Taura, Kakahu, me ētahi atu |























