Mīhini Whakawaehere Puranga Ipurangi Iti a CHIKY Tij
He pūnaha tino whai hua, he maha hoki ngā mahi a te whitiki kawe iti, i hangaia hei whakahaere i ngā mahi raina whakaputa, inā koa i roto i ngā tono tohu. Ko tōna hoahoa kiato me te mama, i hangaia ki te maitai kore waikura 201 kounga teitei, ka whakarite kia roa te mau, me te pupuri i te kawe rauemi maeneene me te pumau. Nā tēnei ka waiho hei whiringa pai mō te whānuitanga o ngā ahumahi, tae atu ki te takai me te tā. Ka taea e tēnei whitiki kawe te mahi me te mīhini waehere ipurangi, he atanga mata pa 4.3-inihi, e tautoko ana i ngā reo 28 mō te mahi ngāwari puta noa i ngā mākete o te ao. Ka taea e ngā kaiwhakamahi te whakatika ngāwari i ngā ihirangi tā ki te whakauru i ngā taipitopito nui pēnei i ngā rā whakaputa, ngā tau puranga, ngā waehere pae, ngā waitohu, me te kaute, me te whakarite kia tutuki i ngā paerewa ahumahi me ngā whakaritenga waitohu. Mā ngā āheinga whakatika matatau o te pūnaha ka taea te whakarerekē i te wā tūturu, te whakaiti i te wā mutu me te whakanui ake i te hua. Kei te whitiki kawe iti ngā pūoko whakaahua-hiko teitei e mahi tahi ana me te pūreretā inkjet tij, e whakarite ana i te whakatakotoranga tika o ngā waehere. He tere te maroke o te waituhi, he pai ki te taiao te waituhi e hangai ana ki te whakarewa e whakarei ake ana i te whai huatanga mā te whakaiti i te wā paru me te wā maroke, ahakoa i runga i ngā raina whakaputa tere. He tino whai hua tēnei āhuatanga mō ngā ahumahi e hiahia ana i ngā mahi pēnei i te takai kai, te hanga rongoā rānei, e tino hira ana te mārama me te tere o te pānui.
Haunga te mahi me ngā tono pūreretā waituhi ipurangi, ka taea hoki e tēnei kaikawe te mahi hei otinga whakahaere rauemi kiato mō te huihuinga wāhanga iti, ngā raina tirotiro, ngā tukanga whakarōpū rānei. Nā tōna whakamahinga maha, me ngā mana whakahaere ngāwari ki te whakamahi me te hanganga pakari, ka waiho hei taputapu tino nui mō ngā pakihi e hiahia ana ki te whakarei ake i ō rātou kaha whakaputa.
01
Ngā Āhuatanga
Kiato, ā, ka taea te kawe
Kiato, ā, ka taea te kawe.
Kowiri tira kounga teitei 201.
Kowiri tira kounga teitei 201.
Te kawe waka pumau
Te kawe waka pumau.
Ngā mahi maha
He maha ngā mahi, ka taea te mahi me te pūreretā waituhi ahumahi.
| Ingoa Hua | Whitiki Kawe Iti |
| Āhuatanga | Kiato, ā, ka taea te kawe |
| Rauemi Whitiki | PVC |
| Rauemi Anga | Kowiri tira |
| Rahi | R 610mm x W 15mm x 7.5mm |
| Rahi Whakaatu | Mata Pā 4.3 Inihi |
| Taumaha | 2.1kg |
| Whakauru | 100-240V 50/60hz |
| Putanga | DC3~12V-200-2000ma |
| Tere Tā | 40m/min |
| Mōkihi | Kātene |
| Tono | Rakau, Kātene, Kōhatu, MDF, Maitai Māmā, Paipa, Kirihou, Pepa Konumohe, Taura, Kakahu, me ētahi atu |
| Te taiao mahi | Pāmahana: 0 - 45 nekehanga; Makuku: 40% - 60% |



















