Mīhini Tā Hēki Ahumahi Poto Atamai Papamahi
He mīhini tā hua manu tēnei e tuku ana i tētahi otinga tapanga tere, tika hoki. He hangarau waituhi kore-pā e whakarite ana i ngā tānga koi, ātete paru ki ngā mata anga hua manu piko, e uru ana ki ngā rahi hua manu rerekē mai i ngā hua manu iti ki ngā hua manu nui. Mā te tere o te 30 hua manu i roto i te 13 hēkona noa iho, ka tino whakarei ake i te pai o te raina whakaputa, he mea pai mō ngā pāmu, ngā whare whakatupu hua manu, me ngā wāhi tākai. He atanga mata pa 4.3 inihi tēnei mīhini e whakangawari ana i te mahi, e āhei ai ngā kaiwhakamahi ki te whakawhiti i waenga i ngā reo 28. Ka whakahōu aunoa te karaka wā-tūturu i ngā rā, ā, ka taea hoki te whakatakoto ā-ringa. Ka taea e ngā kaiwhakamahi te whakatika i ngā rā whakaputa, ngā waehere puranga, te tāpiri waehere pae, te tatau, te tukuake rānei i ngā waitohu mā te USB hei tautuhi waitohu. Mā te waituhi tere-maroke kai ka whakarite kia mārama tonu ngā tānga me te kore e poke i ngā hua manu, e tutuki ana i ngā paerewa akuaku. Mā te whakakapi i ngā tapanga piri tuku iho, ka whakaitihia e tēnei pūreretā ngā para rauemi me ngā utu mahi me te whakanui ake i te putanga mā te 20 ngā wā. Ahakoa mō ngā pāmu iti, mō ngā mahi ahumahi rānei, ka whakamanahia e tēnei mīhini te roa me te tika.
01
Ngā Āhuatanga
Kāore he whakamunatanga
Kāore he whakamunatanga, ka taea te hoko i te kātere waituhi ki hea.
Tānga waituhi kore-pā
Tānga waituhi kore-pa.
28 Ngā Reo
28 ngā reo hei whakawhiti māu!
13 hēkona
Tānga 13 hēkona 30 hua manu.
Tohu tukuake USB kua whakaritea
Tukuatu USB i ngā tohu kua whakaritea, ngā momotuhi, me ētahi atu.
Waituhi Maroke Tere
Waituhi Tere Maroke, ka taea te tohu ki runga i te nuinga o ngā mata. Kāore e ārai wai te waituhi.
| Ingoa Hua | Mīhini Tā Hēki |
| Rauemi | Mea whakarewa |
| Momo taraiwa | Hiko, pākahiko hanga-i roto |
| Ngaohiko | 100 - 240V/23.2V |
| Whakaaturanga | Mata pā ātete |
| Rahi Whakaatu | Mata Pā 5 Inihi |
| Taumaha | 12 kirokaramu |
| Ahu (p*w*h) | 520 x 480 x 330 mm (rahi*whānui*mā) |
| Tere Tā | 13 hēkona noa iho te roa mō ngā hua manu e 30 (kotahi te pereti) |
| Tauranga o roto | Puku kohiko USB |
| Te kaha o te waituhi | 42ml |
| Ahu Tānga | 2-12.7mm |
| Rahi o te Mōkihi | 55X52X37 henimita |


















