Mīhini Hiri Iti mō te Pēke Wera Ahumahi me te Waehere Waituhi
He otinga maha, he otinga whai hua hoki te mīhini hiri iti, i hangaia hei whakatutuki i ō hiahia katoa mō te takai. Ka taea e tēnei mīhini matatau te hiri i te whānuitanga o ngā rauemi, tae atu ki ngā pēke kirihou, ngā pēke pepa, me ngā pēke pepa konumohe. Mā ōna poraka whakamahana me te whakamatao pāmahana pumau ka whakarite kia ōrite te wera o te takai, ka hua ake he hiri ōrite, he hiri haumaru hoki. Mā te tere mahi teitei tae atu ki te 24 mita ia meneti, ka tino whakanui ake tēnei mīhini i tō hua. E whā ngā tauira wira pēhanga rerekē, e āhei ai koe ki te whiriwhiri i te mea tino tika i runga i te rauemi, te matotoru, me te pānga whakairo e hiahiatia ana o te pēke. Nā tēnei ngāwari ka hototahi ki te nuinga o ngā pēke e wātea ana i te mākete, ka whakarite kia tino tika te hiri i ngā wā katoa.
Haunga ōna āheinga hiri, kei roto hoki i te mīhini hiri iti ngā āheinga waehere waituhi. He atanga mata pa 4.3-inihi tōna, he tino ngāwari ki te whakamahi. E tautoko ana te pūnaha i ngā reo rerekē e 28, e whakatutuki ana i te turanga kaiwhakamahi o te ao. Ka taea e koe te whakatika ngāwari i ngā ihirangi tā, tae atu ki ngā rā whakaputa, ngā tau puranga, ngā waehere pae, ngā waitohu, me ētahi atu. Ahakoa he pakihi iti koe, he pakihi nui rānei, ka tukuna e tēnei mīhini te tika me te whai hua e hiahiatia ana e koe hei whakahaere i tō tukanga tākai.
01
Ngā Āhuatanga
Kāore he whakamunatanga
Kāore he whakamunatanga, ka taea te hoko i te kātere waituhi ki hea.
Te pāmahana pumau
Hiritanga pāmahana pumau.
28 Ngā Reo
28 ngā reo hei āwhina i a koe ki te whakawhiti.
Tere maroke
Te waehere waituhi TIJ maroke tere.
tāuruhia ō ake momotuhi.
Ka tautokohia e tēnei pūreretā whakapai ake hou te tāuru momotuhi ake.
Waituhi Maroke Tere
Waituhi Tere Maroke, ka taea te tohu ki runga i te nuinga o ngā mata. Kāore e ārai wai te waituhi.
| Ingoa Hua | Mīhini Hiri Iti |
| Āhuatanga | Pūmau, Pūmau, Tino whai hua |
| Momo taraiwa | Hiko |
| Ngaohiko | 24V |
| Tere Nui | 24 mita/meneti |
| Rahi Whakaatu | Mata Pā 4.3 Inihi |
| Taumaha | 22 kirokaramu |
| Ahu (p*w*h) | 840 * 380 * 365mm |
| Rahi o te Kaikawe | 1580 * 135 mm |
| Rauemi Tākai | Kirihou, Pepa, Pepa konumohe, me ētahi atu |
| Whānui Hiri | 8 - 12mm |
| Rahi o te Tākai | 220*180mm*8c |
| Te Whanui Utaina | 3 kirokaramu |
| Rahi o te Mōkihi | 90X43X41 henemita |


























